info@ikontrol.com.tr
+ 90 232 464 20 72

Servomex

1952 yılından bu yana hizmette olan Servomex firması özellikle gaz analizörleri ve sensör üretimi konusunda dünya çapında tanınmış bir tedarikçidir. Merkezi İngiltere’de olan firmanın 8000’i aşkın çalışanı, 30’u aşkın ülkede ofisi bulunmaktadır.

Servomex ürünleri özellikle aşağıdaki sektörlere hitap etmektedir;

  • Güç üretimi
  • Hidrokarbon prosesleri
  • Demir-Çelik / Maden

İngiltere ve Amerika teknik merkezlerinde üretimi gerçekleştirilen analizörler özel gereksinimlere göre el işçiliği ile üretilmektedir. Bu da, her üretilen analizörün performansının talep edilen özelliklere göre optimize edildiğini garanti etmektedir.

Dünyada lider olan Hummingbird algılama teknolojileri ile analizörlerin doğru ve güvenilir ölçümler alması kaçınılmazdır. Bu güvenilir sensörlere en güncel teknolojik eklentiler, donanımsal ve yazılımsal dizaynlar dahil edildikten sonra güvenli ve tehlikeli alanlar için tasarlanan güvenilir, yüksek performanslı analizörler elde edilmektedir.

Ölçüm Teknolojileri

Servomex tekrarlanabilir, güvenilir veri alabilmenin müşterilerin endüstriyel proseslerinin güvenli ve verimli sürekliliği için ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilinç dahilinde gereksinimleri en iyi şekilde karşılamak adına gaz analizi için geniş çeşitlilikte teknolojiler geliştirmiştir. Bu teknolojiler, sürekli gelişim ve katı bir Ar-Ge prensibine dayalı olarak üretilmektedir. Sonuç olarak en zorlu ortamlarda bile en güvenilir ölçümleri veren yüksek performanslı ve uzun ömürlü ürünler sunulmaktadır.

Ölçüm Birimleri

Ölçülen Gazlar

Global Servis Hizmetleri