info@ikontrol.com.tr
+ 90 232 464 20 72

NORMALLEŞME SÜRECİNDE

EKONOMİMİZE DESTEK KAMPANYASI

Ülke ekonomimize destek olmak için hazırladığımız, kalitesi ve performansıyla dünyaca ünlü markalarımızdaki kampanyamız ile sanayicimizin yanındayız.

5 ALANA 1 HEDİYE!

SIL-2 / SIL-3 onaylı, sınıfının en hızlı (80 ms toplam tepki süresi) ve en yüksek SFF oranına (%97) sahip Fuji Electric transmitterlerde yaz boyunca 5 alana 1 hediye fırsatı!

YAZ BOYUNCA EK %15 İNDİRİM FIRSATI!

Prosesinizdeki tüm uygulamalarınızda güvenle kullanabileceğiniz, MTL Galvanik İzolatör, IS İzolatör, Zener Bariyer ve Aşırı Gerilim Koruma ürünlerinde yaz boyunca ek %15 indirim fırsatı!

YAZ BOYUNCA EK %15 İNDİRİM!

Metrix ürünlerimiz ile tüm döner ekipmanlarınız (soğutma kuleleri, gaz türbinler, kompresörler, jeneratörler, pompalar, motorlar, fanlar) için sensör ve transmitterlerimizde yaz boyunca ek 15% indirim fırsatı!


YAZ BOYUNCA EK %15 İNDİRİM FIRSATI!

United Electric One Serisi yeni nesil elektromekanik basınç anahtarlarında yaz boyunca ek 15% indirim fırsatı!

YAZ BOYUNCA EK %15 İNDİRİM FIRSATI!

UE yeni nesil kablosuz gaz dedektörlerinde yaz boyunca ek 15% indirim fırsatı!

McCROMETER MARKAMIZDA YAZA ÖZEL FİYATLAR!

Minimum düz boru gereksinimi ile zorlu proses koşullarında akış ölçümü çözümleri için McCrometer markamızın patentli ürünü V-Cone’da yaza özel fiyatlar!

YAZ BOYUNCA EK %10 İNDİRİM FIRSATI!

Gerçek zamanlı ölçüm yapan yüksek hassasiyetli FCI termal kütlesel akış metreler ve akış / seviye anahtarlarında yaz boyunca ek %10 indirim fırsatı!